Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó és finom grill kaja ?

Olcsó és finom grill kaja ?

Figyelt kérdés

tudnátok ajánlani olcsó finom grillen elkészíthető ételeket ?:)

receptet is irjatok ha olyan

köszönöm

imádunk nyáron esténként kint sütögetni,főzni finom gulyás grill kolbászok pácolt húsok de ez hó végére már kimeríti a pénztárcát sajnos olyan drágulás van nem engedhetjük meg minden hétvégén de nem szeretném elengedni ezt a filinget már úgyis csak pár hét van hátra :(



#olcsó grill
2020. aug. 11. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha a fíling kell, akkor kevesebb hús, több kenyér, krumpli. Ugyanúgy lehet grillezni azokat is.
2020. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
hát azért jól is szeretnénk lakni :)
2020. aug. 11. 13:36
 3/26 anonim ***** válasza:
42%
Legolcsobb ha veszel par szelet kenyeret ... odamesz egy grillterasz kozelebe, jo melyen beleszimatolsz a levegobe ... es beleharapsz a kenyeredbe :)
2020. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam hogy 500ftból akarom ki hozni csak ne is menjen el minden hétvégén 20 ezer
2020. aug. 11. 13:38
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Ha nincs pénzed húst enni, ne akarj húst enni. Ennyire egyszerű. Mi az, hogy kenyérrel nem lehet jóllakni? Ne viccelj már. Vegyél fel akkor személyi kölcsönt, basszus. Engem még úgy tanított apám meg a nagypapám is, hogy "több nap, mint kolbász", ami alatt azt értették, hogy nem a hússal kell jóllakni, hanem a kenyérrel meg a körettel.
2020. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

őőőő hát ezért kértem recepteket nem pénzügyi tanácsot :D

nem halok éhen hó végén csak eddig húst is hússal ettünk ezért olyan emberektől kérdeztem akik értenek hozzá hogy milyen ételeket szoktak grillezni ami mondjuk nem hús

2020. aug. 11. 13:48
 7/26 A kérdező kommentje:
ne itt éld ki az elnyomott frusztrációdat kérlek
2020. aug. 11. 13:48
 8/26 A kérdező kommentje:
van pénzem húsra megehetném minden nap de mint mondtam spórolni akarok ezen te keta....
2020. aug. 11. 13:49
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, azon kívül milyen tanácsot lehetne adni, hogy zöldésgeket grillezz, meg kenyeret, és kevesebb húst. Vagy akkor keressél közeli szav.idős, leárazott, húsokat a Tescoban meg hasonló helyeken. Olyan sok egyéb lehetőség nincs. Nem bántásból írtam, csak nem értem, mi olyan bonyolult ezen.
2020. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

én csak spéci recepteket akartam ne bántsatok már a fakkom átmegyek egy főzős csoportba inkább :D

mint például a parázson sült batyu vagy hasonlókra gondoltam amiről még nem tudok

jajj a magyar embernek párja nincs

2020. aug. 11. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!