Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem ilyen ételeket?

Írnátok nekem ilyen ételeket?

Figyelt kérdés

Olyan recepteket keresek, amiben nincs: brokkoli, karfiol, karalábé, zöldbab, sárgarépa, káposzta, tök, cukkini, patisszon, padlizsán, gomba.

Sajnos a párom nagyon válogatós, szinte semmilyen zöldséget nem eszik meg. A káposztát pl gyrosban megeszi, de párolva, savanyítva nem, tésztán sem. A paprikát nyersen megeszi, de a töltött paprikát már nem. A tócsnit sem szereti, a zöldorsós tokányt sem, a szalonna miatt, valamint a leveseket sem eszi.

Kicsit unalmas már az állandó rántott hús, pörkölt, szószos tészták, brassói, sült hús, cukorborsó főzelék.



2020. aug. 20. 19:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és spenót és sóska sem jöhet szóba.
2020. aug. 20. 19:26
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ismered a randomfood.hu oldalt? onnan alapvetően rendelni lehet, úgy, hogy bizonyos hozzávalókat kizársz, és az összes többiből válogat a rendszer. Jó tippeket akkor is adhat, ha végül nem adsz le rendelést ;)
2020. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Főzzön magának.
2020. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem ismertem, köszönöm szépen.
2020. aug. 20. 19:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vajas kenyér
2020. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szóval a krumplin kívül kb minden átlag zöldség kilőve? Hát így tényleg nem egyszerű változatosan főzni. A hússal tudsz kicsit kreatívkodni, hogy ne csak sima sült legyen, hanem néha, sajtos, tejfölös, tejszínes, mézes-mustáros, szójaszószos stb. Rakott krumpli jó lehet meg ha babot, lencsét eszik, akkor abból főzeléket, csilis babot tudsz csinálni, ilyesmikre tudok még gondolni, ami nem hús. Amúgy ha ilyen válogatós, én a helyedben elküldenék neki egy receptes oldalt, hogy válogasson onnan, hogy mit enne meg ami nem a szokásos tészta meg hús.
2020. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Szárazbab, lencse, sárgaborsó, gomba, tojások (pl. főtt tojás hosszában ketté vágva, panírozva, kirántva)

Rizs, szója, bulgur, kuszkusz, hajdina, ezekből tudsz fasírtot gyúrni (előtte főzd meg őket!), és krumpli-köret főzve, sütve, párolva, akárhogy.

2020. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy ennyire válogatós, és nem véletlenül belőled próbál hülyét csinálni? Mondjuk ha magára főzne, kíváncsi vagyok, akkor is így válogatna e... Vagy ha egyszercsak azt mondanád neki, hogy ez a kaja, ezt kell szeretni, akinek nem tetszik, az oldja meg másképp!
2020. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exem válogatott ennyire, egy ideig tűrtem, aztán elkezdtem normálisan főzni.... valami hihetetlen módon a kész kaja mindig elfogyott
2020. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Jó nagy hülyét csinál belőled😃.


Egy esetben csinálnék ilyennek kaját, ha eltart, a saját házába.


Egyen szalonnát.


KFC S, kaják

2020. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!