Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tejberizsnél lehetne a...

A tejberizsnél lehetne a rizst helyettesíteni bulgurral? Akkor nyilván "tejbebulgur" lenne, de működne ez így? Hasonlítana?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 16:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10

Huhhh 10-es, nem fogom elmagyarázni, mert este van és fáradt vagyok, én ma is dolgoztam, amellett 816 oldalon kellene bevezetnem téged a cukorbetegség rejtelmeibe.

Legyen elég annyi, hogy meg van adva a napi keret, azon belül még étkezésekre is bontva és ahhoz a napi 4x-i inzulin, azon a kereten belül kell maradni. Nyilván keresem a megoldást, hogy kevesebb CH-val lehessen többet, vagy jót enni.

És akkor még nem is meséltem neked a GI-ről (Glikémiás index) ami a szénhidrátok felszívódási sebességét jelzi.


A többieknek nagyon köszönöm a megértést, a hasznos tanácsokat, mindet ki fogom próbálni!

Mindenkinek adtam a hasznos pacsit, a 9-nek is, a 10-est értékelés nélkül hagytam.

Mindenkinek további szép estét!

2020. szept. 26. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!