Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek holnap vagyis ma?

Mit főzzek holnap vagyis ma?

Figyelt kérdés

Van itthon kuszkusz, fagyasztott zöldség mix, kis csirkemell, krumpli, hagyma.

Menni akarok majd a Pennybe mert üres a hűtő.

Sosem tudjuk mit kéne főzni, érdekelne kinek milyen tippjei vannak.



2020. okt. 18. 01:54
 1/10 anonim válasza:
76%

Brassói pl, a zoldesegeket meg is lehet párolni, vagy fasirtnak elkesziteni, csirke cici meg nagyon sok mindenre jó😁

Nalunk frankfurti leves volt. Es borso fozelek fasirttal, de ehez nincsenek hozzávaloid. Érdemes a neten keresni receptet, tobb 1000 fent van 😁

2020. okt. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ebből egy komplett ebéd kijön. Megdinszteled a hagymát, rádobod a zöldség mixet, megpárolod, a kuszkusszal összekeverve, vagy külön tálalod, a megsütött csirkemell köreteként.

Nálam mostanában volt rízseshús, tökfőzelék, chilis bab, pörkölt nokedlivel, húsleves, brokkolikrém leves, paradicsomos káposzta.

2020. okt. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Kényeztesd magad, végül is vasarnap van: menj el kirandulni es majd útközben beülsz egy fogadoba kajalni valami helyi kulonlegesseget.
2020. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Kakas here pörkölt? Sokan esküsznek rá!
2020. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
ezt így mind összedobhatod egy serpenyőbe. párolt zöldséges-csirkemelles kuszkusz, egytálétel
2020. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Megsütöd a csirkemellet, megfőzöd a kuszkuszt, megpárolod a zöldséget. Kész.
2020. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ma karfiolleves és csilis bab lesz. Gyorsan megvan. :)


Én egyébként vasárnap egy hétre előre összeállítom a menüt papíron. Így tudom, mit akarok főzni hétvégén, amiből hétköznapra is bőven marad. Főzni csak hétvégén főzök már, mert egyébként nem nagyon érek rá.

2020. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

En átmegyek valakihez vendegsegbe … "nézd, hozztam egy szep husikat - megcsinaljuk?"


Igy meguszhato a rumli/rendrakas :)

2020. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Unom már a kuszkuszt és mellet..

A desszert szerintem rizskó lesz amit soha nem csináltam még és előre félek, hogy esetleg nem fog megpuhulni az összes rizsszem.

Sajnos nincs pénzem kirándulni és éttermekben enni és kedvem sincs hozzá.

Jobb szeretek itthon enni, de köszi azért.

2020. okt. 18. 12:40
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
7-es vagyok. Nálunk ma a desszert házi tiramisu volt, amit öcsém készített anyukám receptje alapján. Isteni lett! ^^
2020. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!