Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy bírja ki valaki zöldségek...

Hogy bírja ki valaki zöldségek nélkül?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámat azzal szokták viccelni, hogy hoznak neki cukorborsó főzeléket, meg hasonló zöldséges kajákat ha még egyszer azt mondja hogy "megint nincs semmi emberi fogyasztásra alkalmas kaja a menzán". Először még nem értettem miért mondják neki, még nem rég vagyok itt, aztán elmondták hogy ő utolja a zöldségeket, már úgy 5 éves kora óta mióta választhat nem is evett meg semmilyet, még a zsemléből is kidobja a salátát, pedig annak aztán ízét se érezni. Most 52 éves. Hogy bírja ilyen jól zöldségek nélkül? Betegnek sose beteg, 17 éve van a cégnél és még sosem volt betegszabin meg semmi. És tényleg nem is betegedett meg. Az utolsó mire emlékszik az asszem 2008 környékén volt egy megfázás.

Hogy hogy nincs az ő szervezetének szükséges semmi olyan vitaminra, tápanyagra ami a zöldségekből jön?



#vitamin #zöldség #hús #hypa hypa #anti vegetáriánus #anti vegán
2020. nov. 8. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Eszkimok sem esznek zoldseget … lehet a kollegad egy inuit.
2020. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Én se eszek zöldséget, gyümölcsöt. Egyszerűen nem szeretem egyiknek se az ízét, van amelyik kifejezetten taszít. Szedek vitamin készítményeket. Szökőévente egyszer vagyok náthás két napig.
2020. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Mert tulajdonképp nincs is semmi szüksége a szervezetnek zöldségekre, ha valaki jó minőségű, sok féle húst, belsőségeket, tejtermékeket fogyaszt. Aztán a kollégád gondolom eszik gabonaféléket, néha gyümölcsöt. A húsokban minden vitamin megvan ami az embernek kell.
2020. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vantel ***** válasza:
100%
A mikrobiomja ahoz idomult.
2020. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem eszik elég rostot, az később fog (látható) problémákat okozni (mint pl szív- és érrendszeri betegségek). De ha müzlivel vagy ilyesmivel azt is beviszi, akkor nem feltétlen lesz baja.
2020. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Könnyedén, sokan étkeznek így.
2020. nov. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, hogy nem szeretjük.
2020. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Hiába pontozgattok le, ha egészséges valaki zöldségek nélkül, az engem igazol. Hiába okoskodtok, hogy az milyen fontos, nyilvánvalóan látszik, hogy nem az.
2020. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Apám is csak annyi zöldséget evett, amennyi a pörkölbe, a rántottába és a húsleves levébe belefőtt, a gyümölcsöt pedig kizárólag folyékony, erjesztett állapotban vette magához. 75 éves koráig -akkor halt meg- kifejezetten jó állapotban volt, egyáltalán nem betegeskedett.
2020. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Vegetáriánusként mondom, hogy pl utálom a káposztás ételeket. 2 kivétel van: a savanyú kápi és a lila dinszteltkápi. Utálom a kelbimbót, brokkolit (csak krémlevesnek eszem meg), karfiolt, padlizsánért sem rajongok(de ettem már jót is). Ja és pl nyers salátát nem eszek csak úgy :D

Egyszóval: simán.

Én pl azt nem értem, hogy lehet junkfood nélkül élni... betegek, nem tudják mi a jó :D

2020. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!