Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy bírja ki valaki zöldségek...

Hogy bírja ki valaki zöldségek nélkül?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámat azzal szokták viccelni, hogy hoznak neki cukorborsó főzeléket, meg hasonló zöldséges kajákat ha még egyszer azt mondja hogy "megint nincs semmi emberi fogyasztásra alkalmas kaja a menzán". Először még nem értettem miért mondják neki, még nem rég vagyok itt, aztán elmondták hogy ő utolja a zöldségeket, már úgy 5 éves kora óta mióta választhat nem is evett meg semmilyet, még a zsemléből is kidobja a salátát, pedig annak aztán ízét se érezni. Most 52 éves. Hogy bírja ilyen jól zöldségek nélkül? Betegnek sose beteg, 17 éve van a cégnél és még sosem volt betegszabin meg semmi. És tényleg nem is betegedett meg. Az utolsó mire emlékszik az asszem 2008 környékén volt egy megfázás.

Hogy hogy nincs az ő szervezetének szükséges semmi olyan vitaminra, tápanyagra ami a zöldségekből jön?



#vitamin #zöldség #hús #hypa hypa #anti vegetáriánus #anti vegán
2020. nov. 8. 22:07
1 2
 11/11 anonim válasza:
83%
Gondolom úgy ahogy én is élek gyümölcsök nélkül
2020. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!