Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok olyan egyszerűbb...

Tudnátok olyan egyszerűbb kajákat mondani, amit el tudok vinni reggelire munkába?

Figyelt kérdés
Nagyrészt szendvicseket szoktam csinálni előző este, néha reggel összedobok egy tonhalsalit is, de már kezdem unni sajnos. Olyan ötleteket szeretnék, amiket előző este tudnék megcsinálni és még másnap reggel is jó. Ha lehet elsősorban egészségesebb kajákra gondolok.

2020. nov. 26. 08:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Én mostanában tzatzikis salátát csinálok itthon és pogácsával eszem meg reggelire, vagy avokádókrémes kenyeret/pirítóst paradicsommal.:)
2020. nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem az edzés és a versenyzés végett fegyelnem kell sz étkezésre, úgyhogy szerintem tudok segíteni.

(Sajtos) tojásrántotta - azt akár reggel is össze tudod dobni.

Sült csirkemell bulgurral, rizzsel, burgonyapürével stb.

A tésztaételek nagy része is viszonylag könnyű és gyors

Görög saláta

Tortillában csirkemell, zöldségek

Lencsefőzelék tükörtojással, virslivel


A lehetőségek tárháza végtelen, a lényeg, hogy legyél kreatív! :)

2020. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, azt tudód, hogy reggelit irt , és nem ebédet?
2020. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz előző este egy mikrózható edényben zabkását, ezt reggel csak berakod a táskába és kész is. Szoktam csinálni omlettet, rántottát.
2020. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

muzli - gyumolcs joghurttal

nyersen eheto zoldsegek - martogatossal

gyumolcsrizs

turmixok

2020. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Salatamix+dresszing+rakhatsz bele husit, magokat+reszelhetsz ra sajtot


Majonezes salatak: franciasalata, burgonyasalata, tojassalata ... stb.


Kis koktelvirsliket betekersz boltban kaphato leveles tesztaval, szorsz ra szezam magot vagy reszelt sajtot es par perc alatt kisutod.


Bagettnak levagod az egyik sarkat, kibelezed ... a kiszedett tesztat szetmorzsolod, osszekevered egy kis rikottaval es ugy izesited tovabbiakban ahogy szeretned ... a kesz masszat visszatomod a bagett belsejebe.

2020. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat 😁
2020. nov. 26. 10:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Rio mare insalatissime
2020. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nem azert linkeltem, hogy rendelj toluk de ha megnezed a reggeli kinalatot, talan megtetszik valamelyik otlet.

2020. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

2-es!

Reggelire egyél kevesebbet és egyszerűbb kajákat, akkor majd a sportban is hatékonyabb leszel. Ennyire megtömni a gyomrodat már kora reggel... nem hiszem, hogy egészséges!!!

2020. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!