Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy konyhának mi legyen az...

Egy konyhának mi legyen az alapvető felszereltsége? Mik a "nem kötelező, de hasznos luxus" kategóriába eső eszközök? (Tegyük fel 1-2 ember él együtt)

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Apritógép,turmix,botmixer, kávédaráló,vízforraló,indukciós főzőlap,pizza kő, 3in1 szendvics sütő grillezni szeretek , emeletes pároló, mikro,ezeket nagyon szeretem. Ja sok sütit csinálok szóval formák,tepsik, gyuródeszka hozzá sodrófa és sok apró kütyü.


Amit megvettem de alig használom: elektromos húsdaráló/kolbász készítő, multifunkciós Tefal főző régen joghurtot csináltam benne,gyümölcs centrifuga az elején sokat használtam. Olasz tészta gép szintén az elején sokat használtam, fondü szett,Római tál, stollen forma ezeket még egyszer sem vettem elő.


Ami nincs olaj sütő, nem igazán eszek ilyen dolgokat, inkább a sütőben készítem,kenyérsütő, mosogatógép na az nagyon kellene, kávéföző utálom a kávét, meleg levegős fritőz szerintem fölösleges.

2020. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek mire van szüksége. Nálunk a konyhában ezek vannak:

- főzőlap, sütő, gőzsütő, mosogatógép, kávéfőző, multifunkciós robotgép, mikró, kenyérpirító. Ezeket gyakran használjuk. Aztán dobozban vannak még: kisebb robotgép, gofrisütő, fondükészlet stb, de ezek nincsenek elöl hagyva, mert ritkán használjuk őket.

2020. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!