Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tegyek, ha a baratom...

Mit tegyek, ha a baratom nagyon válogatós?

Figyelt kérdés
Nem lakunk egyutt, nala nem szoktunk fozni nagyon, itt anyukám főz, de sokszor “különlegesebb” kajákat, pl.: kacsa, ananaszos hus, diós hal, mezes mustáros csirke stb. Ha baratom atjon, sokszor nem kéri a kajat, de nem hisztizik, azt mondja majd eszik szendvicset. Csak nekem rossz erzes, hogy frissen megvan csinalva a finom étel, es nem kell neki, pluszba még mást is kell csinalni. Viszonylag szegeny családban nőtt fel, ebbol gondolom hogy amiatt nem szereti/ismeri ezeket a kajákat. Volt amit megkóstolt, es ugy sem ízlett neki, szoval nem is errol van szo. Csak sajna nem mindig lehet sült krumplit, csirkemellet meg rantott sajtot enni... ez az egészségnek sem tesz jot. De olyan makacs, hogy leszarja, o azt csinal amit akar. En is válogatós vagyok, de nem ennyire. Ötlet? Mas volt mar hasonlo helyzetben?
2020. dec. 24. 01:08
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
#19: nem tudom mit esznek a szegények, mivel mem vagyok az. De igazad van, szegeny helyett inkabb azt mondanam ra hogy vidéki. Ezert nagyobb eséllyel evett rantott húst, mint ananaszos húst, meg camamber sajtot. Ott nem voltak elterjedve ezek, nem voltak ismertek.
2020. dec. 24. 13:10
 22/35 anonim ***** válasza:
14%
A szegények nem esznek húst, gyümölcsöt, zöldséget. Kenyeret meg tésztát esznek.
2020. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%
Viszont a barátod viselkedésével baj van. Nem tudja, mit illik vendégségben, és mit nem.
2020. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel a palival sehová sem mehetsz vendégségbe egész életedben, kivéve az ő szüleit. Mindenütt meg fogja sérteni a háziakat a húzódozásával. Elég beszűkült életetek lesz.
2020. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
44%

24-es!

Ezért írtam korábban, hogy anyuci elkényeztetett pici fia! Sehol, semmi sem lesz elég jó neki, bárki más a lelkét kiteheti érte, miatta, örökké csak kritizálni és dúrkálni fogja az ételt.

Úgy látszik, a notórius lepontozók még találkoztak ezzel a tipussal. Örüljenek neki!

2020. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
25-os: azert ennyire ne vedd a szívedre a problémámat... max majd hozzad nem megyunk vendégségbe. 😀
2020. dec. 24. 14:29
 27/35 anonim ***** válasza:
8%
Ha annyira a kalyán vagy rajta,akkor miért nem mész és csinálsz valamit a barátodnak?Ilyenkor már minden nő sürög-forog a konyhában,készül az estére.Te meg még mindig itt vagy és diskurálgatsz,a lényeget meg nem csinálod.
2020. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Aki a kajat ly-vel irja le, ahhoz nincs sok mondanivalóm😀
2020. dec. 24. 14:50
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
És még mindig itt vagy és a számodra lényegtelen dologgal foglalkozol,nem a lényegessel.Egy ilyenhez nekem sincs több mondandóm. (azért egy helyesírási hiba nem olyan égbekiáltó nagy probléma,inkább a tiéd az,hogy mit csinálsz,pontosabban inkább hogy mit nem csinálsz,én részemről megyek lapozgatni a helyesírási szótárt,neked is ezt javaslom,csak a szakácskönyvvel)
2020. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
És még annyit,hogy én leírni nem tudom,te viszont elkészíteni,csak itt piszmogsz helyette.Melyik a rosszabb szerinted?Ne válaszolj!Inkább menj és csináld már azt a kaját! (most jól írtam,örüljél)
2020. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!