Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kenyér receptek vannak,...

Milyen kenyér receptek vannak, amit nem csak kenyérsütőben lehet megsütni?

Figyelt kérdés
Kellene kenyér recept,amit a sima sütőben is meg tudok sütni,mert falun lakom,és elaludtam,bezárt a bolt,és itt vagyunk kenyér nélkül. Reggelit megoldottunk,de vacsorára kellene kenyér,gondoltam sütök. Ha tudtok légyszi írjatok olyan receptet,amit nem csak spec. sütőben lehet megsütni,hanem rendes sütőben is. Köszi
2010. aug. 15. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

igazából az a recept is jó, lisztje válogatja mennyi víz kell hozzá, a dagasztás meg a kelesztés a lényeg..

léteznek olyan oldalak ahol foglalkoznak ilyesmivel:

pl a mindmegette pont hu

[link]

2010. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megint én konkrétabban:

[link]

2010. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem bevált recept kellene,olyan amit már próbáltatok,és kézzel is meg lehet dagasztani. Te próbáltad már valamelyiket?
2010. aug. 15. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:

megint én, igen férfi létemre szoktam kenyeret sütni itthon, csak sajnos most nem leltem meg a receptet, de kb az amit linkeltem, arányaiban stimmelnek, dagasztás is kelesztés is jól le van írva, nyugodtan kipróbálhatod, rossz nem lesz!

annyira nem kell félni tőle, más liszttel másabb lesz, ezért sem kell halálpontos recept.. ha meg csinálod, majd szépen lassan kialakul a saját ízlésed, hajrá!!!!

2010. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbáltam az egyik nosaltysat. Remélem sikerülni fog,bár így elsőre nem biztos:)
2010. aug. 15. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
fog az nyugi, nekem is sikerült.. csinálsz vagy 3-at 5-öt, utána már látod mit kell másabban.. hasonlítgasd majd a recepteket.. de tényleg ne félj tőle, az arányok legyenek jók, de azt meg dagasztáskor(amúgy is az a lelke) a kezeddel érzed: ne is ragadjon, de ne legyen száraz sem.. :D
2010. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elsőre inkább csinálj több kisebbet mint egy nagyot, aztán majd később begyúrhatsz 2 kiló lisztet is .. :D
2010. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!