Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Proteines, diétás, kakaós...

Proteines, diétás, kakaós piskóta recept?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Tud esetleg valaki olyan kakaós piskóta receptet, amit egyszerű összedobni, és inkább ilyen bögrés szerű? Liszt lehetőleg teljeskiörlésű vagy zabpehelyliszt legyen, edesítőnek folyékonyat használok, stevia zero. Protein port is szeretnék tenni bele. :) Tudom, tudom, rá is tudnék keresni, viszont jobb olyat csinálni, amit valaki tapasztalatból tud ajánlani, mert elkészítette már, és el tudja mondani, hogy igen, ez tényleg bevált. Előre is köszi!:)

2021. jan. 24. 18:25
 1/1 anonim válasza:

Én ezt heti 3-4-szer biztosan elkészítem kis délutáni nasinak. Anyukám aki nagyon finnyás az ilyenben még ő is imádja.

Egy inkább duci mintsem magas bögrét válassz. Tapasztalat, hogy abban sokkal jobban átsül és nem szárad ki.

Írtad, hogy folyekony édesítőt használsz de szerintem az eritrit sütiben jobban működik.

A receptem:

- 2 ek zabpehelylisz

- 2 ek zabpehely

- 2 ek eritrit

- 3 ek bármilyen protein por (nálam biotech USA iso whey zero)

- 3 ek kókusz olaj

- egy pici tej, hogy egy nem túl folyós de nem is túl sűrű állagot kapjunk.

Ezt így 1 percekre berakom a mikroba. Kb.3 perc alatt el is készült :)

2021. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!