Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejszínes üveges szósz szerint...

Tejszínes üveges szósz szerintetek jó lesz darált hússal is vagy csak csirkemellel?

Figyelt kérdés
Mert az üvegen csirkemellet ír csak az nincs itthon és már nem mennék el venni, ha nem muszáj.
2021. jan. 25. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Jó lesz persze.Jobb is a darálthús mert ízesebb és szaftosabb az étel mint a csirkemellel.Mi nem szeretjük mert száraz és íztelen mindegy hogy készítem el
2021. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
84%
Nekem még hús nélkül is jó lenne csak simán rizzsel. Unclebens-es mártásokat vagy barilla-s szószokat is a la natúr szoktam.
2021. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mansour ***** válasza:
100%

Jó, bár nem mindegy, hogy milyen zsírtartalmú a darált hús. A 30%-os zsírtartalmú csak fasírtnak jó, illetve van akinek még ahhoz is túl zsíros.


1-es:

A csirkemell csak akkor száraz, ha túlfőzzük, vagy túlsütjük. Megfelelő sütési/főzési idővel nagyon finom, omlós, szaftos csirkemell ételeket lehet készíteni. Az viszont igaz, hogy az íze kevésbé jellegzetes, mint más húsoké.

2021. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
jó, csak rendes habtejszínt használj, ne a főzőtejszínes kamut.
2021. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!