Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Műanyag ételhordó alternatív...

Műanyag ételhordó alternatív Természetes lehetőség?

Figyelt kérdés

Olyat, ami reális áron van, nem mint ez:

[link]



2021. febr. 16. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennél jóval olcsóbban tudsz venni jól zárható ételdobozokat.

Tesco, egyéb hipermarketek, lidl, aldi, stb.

2021. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem dobjuk ki a tejfölös vödröt, fagyis dobozt és máris van ételhordó.
2021. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ilyet használok, nem műanyag (a fedőjét leszámítva), és a célnak ugyanúgy megfelel, több méretben kapható, tartós. Van bambusz tetővel is, csak gondolom az nem zár olyan jól. Biztos lehet kapni valahol teljesen fából készültet is, de szerintem az ugyanúgy elkoszolódik egy idő után, mint a műanyag. Meg olvastam, hogy ezek a divatos öko bambusz cuccok nem is annyira környezetbarátok, mint aminek tűnnek.

2021. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak vegyél egy db jó minőségű műanyag dobozt, és használd addig, amíg szét nem törik. Utána mosd el, és rakd a szelektívbe.

A műanyag valójában nem annyira káros, ha BPA mentes, egymilliószor van használva, és utána szelektívbe kerül.

Alternatív megoldás a befőttes üveg. Tutira mindenkinek van otthon, és elég sok mindent lehet benne szállítani. Könnyű tisztítani, és újrahasznosítható.

2021. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!