Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sok póréból mit csináljak?

Sok póréból mit csináljak?

Figyelt kérdés

Leves nem jöhet szóba, az már volt nemrég, meg nyersen sem akarjuk enni, de van kb 2 kiló még, amit fel kellene használni.

Minden ötletnek örülök.



#sok póré
2021. márc. 6. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mártást.Recept van neten.
2021. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Sült hagyma. Hozzá lehet húst sütni és ahhoz enni.
2021. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha vegkepp nincs jobb otleted, nyugodtan fagyaszthatod, szinte ugyanolyan marad, mint a friss.
2021. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Kínai pirított póréhagymás tészta.


Fogsz egy csomag spagettit, kifőzöd úgy, hogy épp csak elkészüljön, közben egy wokban hevítesz olajat, és átpirítod a hagymát. Eztán mehet rá a tészta, szójaszósz, esetleg egy kis bors, vagy amit szeretnél. Ha egytálételt akarsz, akkor a hagyma előtt piríthatsz kockázott csirkét is, és tehetsz bele neked tetsző zöldségeket is.

2021. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. A fagyasztás jó ötlet, illetve a tésztás recept is nagyon érdekesnek tünik. (Húst nem akartam hozzá, ezt ugyan nem írtam, de csak mert kifelejtettem)
2021. márc. 6. 13:32
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
És magadtól tényleg nem jutott eszedbe, hogy betedd a fagyóba?
2021. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem, mert egyrészt elég tele van, másrészt nem fagyasztani akartam, hanem felhasználni.

Mellesleg elég bunkó stílusod van, de a kérdésre meg nem tudsz válaszolni, csak kötözködni!

2021. márc. 6. 19:32
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Hàt ne haragudj de ez annyira kézenfekvő megoldás, hogy hihetetlen, hogy van akinek eddig nem jut el az agya.
2021. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem, mert nem szeretek fölöslegesen lefagyasztani élelmiszereket, csak végsö szükségben.

Meg a kérdésben is azt írtam, mit csináljak belöle, nem pedig, hogy miként lehet tárolni.

De ha tudsz valami jó receptet, azt szivesen venném!

2021. márc. 6. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán teheted bármilyen pörköltes alapba

Tejfölös hagymás dipping rántottak mellé

Bármilyen levesbe is lehet tenni

Fonnyasztva pl kelkáposzta főzelékbe

Fasírtba

Savanyúságnak eltenni vagy ecetesen frissen húsok mellé

Majonézes krumplisalátába

2021. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!