Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zöld pesto-hoz milyen receptek...

Zöld pesto-hoz milyen recepteket ismertek?

Figyelt kérdés
Neten nem nagyon találtam, de a házi, "bevált" amúgy is jobban érdekelne!
2008. dec. 4. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
1/2fokhagyma, 1 teáskanál fenyőmag,
2008. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
1 csokor friss bazsalikom levele,1 marék parmezán, olivaolaj, só.
2008. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a pesto-t akarom elkészíteni, hanem a pesto felhasználásával szeretnék valamit készíteni! Azt hiszem, rosszul tettem fel a kérdést... :(
2008. dec. 4. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En csak sima kifott tesztaval szoktam enni. Spagetti, vagy cso alakuval. Epp, amilyen teszta van otthon. En igy szeretem, mas receptet nem ismerek, de ez engem is erdekel, mert en is szeretem. Talan, valamelyik olasz eteles oldalon lehet talalni valamit.
2008. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak egyet tudok, most azt csinálom. Csirke- v. pulykamellet klopfoltam ki, bekentem pesto-val, tettem bele egy darabka füstölt sajtot, összetekercseltem, és összetűztem fogpiszkálókkal. Remélem, úgy maradnak.. így egy nagyobb csirkemellből 12 darabot tudtam összehozni. Szerintem fincsi, bár még várnék recepteket!
2008. dec. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!