Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ennél a receptnél milyen...

Ennél a receptnél milyen hagymára gondoltak?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 29. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Annyit ir csak hogy 1 fej hagyma, ami ebben az esetben valoszinuleg sima voroshagymat jelent, hiszen ha masfajta lenne, akkor azt biztos kulon megemlitettek volna, hogy lilahagyma, vagy medvehagyma, vagy mogyorohagyma ... vagy akarmilyen hagyma.


Ha nincs kulon megemlitve a hagyma milyensege, akkor szerintem mindig voroshagymarol van szo.

2021. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Jó bele vöröshagyma, lila hagyma, metélőhagyma is. Akár több fajta is keverve. Anyukám szokott csinálni ilyen pogácsát, nagyon finom.
2021. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És sonka az szeletelt vagy egészben kell vegyek és úgy kockázzam bele? (Bocsánat ha hülyeséget kérdezek de full kezdő vagyok, de legalább lelkes:)
2021. márc. 29. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Vöröshagymára gondoltak.
2021. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha szeletelt sonkát veszel és azt kockázod fel :)
2021. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!