Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek mukodni fog?...

Szerintetek mukodni fog? Milanoi nyers tesztaval ... ugymond 'csoben sutve'?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ha a lasagna is ugy csinaljuk, hogy nyers tesztaval es a sutoben keszul el ... akkor a milanoi is elkeszitheto, hogy csak osszedobok mindent a tepsibe ... a gomba ugy is levet ereszt, abban elkeszulhet a teszta ... kozben a paradicsomtrutyi besurusodik es finom lesz a vege???
2021. ápr. 2. 11:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ki fogom probalni, de nagyon nem esne jol kidobni az egeszet a vegen ha nem sikerulhet igy.
2021. ápr. 2. 11:56
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
2021. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a receptet, de mivel ez is megfozi elotte a tesztat "A tésztát enyhén sós, olajos vízben kb 10-20 perc alatt készre főzzük," ... ezert en inkabb tovabb lapoznek :) .... de azert tenyleg kosz!
2021. ápr. 2. 12:58
 4/12 A kérdező kommentje:

Kerdes arra iranyult: most fo a husveti sonka ... ha elkeszult, egy reszebol csinalnak milanoit. Arra gondoltam, hogy nem baszakszom semmivel ... velapritom a gombat, felkockazom a sonkat, hozzakeverem a nyers tesztat, nyakon ontom a [aragicsom trutyival es bateszem a sutobe ... ugy tervezem 180 fokon legalabb 1 orat fog sulni ... felidoben megsajtozom a tetejet ... szoval igy tervezem, csak felek, hogy ha nyersen teszem bele a tesztat, akkor talan nem keszul el ... de valojaban ugy hiszem, hogy elfog ... ERRE KERDEZTEM RA ... ELFOG?????


Mert fajna kidobni egy kilo sonkat csak azert, mert a teszta esetleg ehetetlen lesz. Ennyit szeretnek csak tudni!? ... de latom, magamra maradtam :)))

2021. ápr. 2. 13:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elegendő folyadékot adsz neki, akkor működnie kell, de bizonyos tészta fajtánál felkészülhetsz arra, hogy a tészta, például a spagetti - kevergetés hiányában - összeáll élvezhetetlen rudakká.
2021. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem válaszolnak, mert senki nem próbálta még így.

Én sem.:)

Elképzelhető, hogy jó lenne, de kísérletezni túl költséges lenne.

Nem egy nagy eset kifőzni a tésztát, hogy ne vesszen kárba a drága anyag, aztán legközelebb egy kisebb mennyiséggel megpróbálhatod!

...és ha sikerül, akkor én is úgy fogom csinálni a jövőben, mert nem lehet rossz, ha a tészta a benne levők zaftjában puhul meg.

2021. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

6-os vagyok és igazad lehet, ebbe nem is gondoltam bele!

2021. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont ez a problemam, hogy itt a hazi sonka profin megfozve ... erre bekiserletezem egy nyers tesztas mit tudom en hogy sikerul milanoira? Elmeletben mukodhet ... meg is fogom probalni ... de olyan jo lett volna olvasni egy valos tapasztalatot :) Valojaban nem veszik karban, mert 100 kilos kutyam van ... de jobban szeretnem ha sikerulne es en is ehetnek belole :D
2021. ápr. 2. 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arra figyelj, hogy boven legyen szosz (folyadek) a teszta mellett.. mert a teszta nagyon magaba szivja a folyadekot. Szoval inkabb higabb szosszal kezd, majd ugy is be fog surusodni.
2021. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

“Mert fajna kidobni egy kilo sonkat csak azert, mert a teszta esetleg ehetetlen lesz. Ennyit szeretnek csak tudni!? ... de latom, magamra maradtam :)))”


Esetleg probald ki kis adagban? En sokszor az uveg etelhordomat hasznalom “ jenaikent”, abba siman beleteszel egy kis adagot, aztan annak fuggvenyeben milyen lesz, javithatsz rajta?

2021. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!