Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem hétköznapi, mégis könnyen...

Nem hétköznapi, mégis könnyen elkészíthető ételek?

Figyelt kérdés

Párom elutazik egy hétre, és miután hazaér, szeretném meglepni valami finommal, ami nem hétköznapi, mégis könnyebben elkészíthető, akár húsféle. Ötletek?

19/L


2010. aug. 20. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A Currys csirke az egész jó dolog, és marha egyszerű is.
2010. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
43%
Zsíroskenyér hagymával.Könnyen elkészíthető,és ma már szinte kuriózumnak számít.Ha mellé teszel egy üveg borocskát,akkor vidám kis estének néztek elébe.
2010. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Szerintem ez egyszerű és nagyon finom, nemrég találtam a receptre, el is készítettem:) Ha édesszájú nagyon jó választás.

Van itt még néhány középkori recept, szerintem nézd át, nem tudom, hogy neked mit jelent az hogy nehéz, vagy könnyű.:)

2010. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Tejfolos bab lerben fozve, pityokatokany, valamilyen Uncle Benz martas rizzsel, toltott tojas, majonezes pityoka, gombapaprikas, most hirtelen ennyi jutott eszembe, de van meg, ez mind eleg hamar megy es nem kulonlegesek.
2010. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
2010. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Grillezett kenguruzseb.
2010. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Prímás Lancelot ***** válasza:
30%
hú a zsíros kenyér jól hangzik!! nyami.
2010. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Lasagna,húsospalacsinta, bakonyi,grillezett zöldség + rántottsajt.

A kenguruzsebes király volt :)

2010. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =) A középkorik is jók. A kenguruzsebet pontosan hogyan készítem? Nem találtam meg a receptjét :P
2010. aug. 21. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!