Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Utólag lehet még rajta javítan...

Utólag lehet még rajta javítani hagymával?

Figyelt kérdés

Megkívántam a lecsót, de nem volt hagyma. De minden más igen. Megcsináltam anélkül. Tisztára mintha rántottát ennék, olyan az íze.

Ha utólag dinsztelek hagymát és összeforralom, akkor hasonlíthat még valamelyest a lecsóra?



2021. júl. 9. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint már a tojást is belesütötted?


Hát abba már nem fog belemenni a hagyma íze.... vmivel jobb lesz, de messze nem az igazi!

2021. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lesz már jobb
2021. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb szerintem biztos nem lesz, én megpróbálnám.
2021. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lecsónak nevezed, hanem sült paprikának tojással, akkor nem lesz vele gondod! Nagyanyám gyakran csinált ilyet reggelire, hol hagymával, hol hagyma nélkül és imádtuk.

Dinsztelhetsz hagymát, rá is teheted, de lecsód az biztos nem lesz, így ne is azt várd! Viszont jó kis kajád lesz.:)

2021. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy nem lecsó íze van, hanem az, hogy tipikus rántotta. És ennyire nem szeretem a rántottát amennyi lett.

Gondolom, hogy konkrét lecsó ízt nem kapok utólagos hagymával, de ha már kicsit közelít az íze, már az is jó lenne. Ha kicsit változtatna ezen a totál rántotta ízen.


Akkor megpróbálom ha többen is azt mondjátok, hogy érdemes.

2021. júl. 9. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Próba szerencse....


De a lecsónál pont az a lényeg, hogy a hagymás lében sül-fő meg a tojás. Tehát nem egy kész rántottát keversz össze a lecsóval, hanem együtt sül.



Erre mondtam, hogy a készresült tojásba már nem fog belemenni a hagymás íz.

2021. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kuka
2021. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Jahh, igen...Tényleg nem sok értelme van így. Mert pont a tojással van benne gondom, de azt meg már nem fogja olyan szinten átjárni a hagymás íz.
2021. júl. 9. 14:25
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel...

Jó lett.

Még a tojás ízén is javított, "lágyított". Bár dinszteltem is bőven hagymát.

2021. júl. 11. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!