Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerinted mit jelent ha...

Szerinted mit jelent ha valaki nem tud főzni?

Figyelt kérdés

Amúgy szokták néha ezt kérdezni tőlem, hogy tudok-e, de nem tudom, mit mondjak rá.


Főzök magamra,szerintem jól is szokott sikerülni (nyilván volt hogy 1-2 kaját elrontottam, de ritkán) legalábbis nekem ízlik,max néha picit sótlan,tehát elvileg mondhatnám, hogy tudok.


Viszont sok mindenhez azért még bele kell néznem a receptbe, amit meg én nem eszek, nem csinálok magamnak soha (pl.pörkölt) a nagyon alapokat leszámítva el is lennék veszve ha valaki azt várná, hogy magamtól, fejből csináljam. Meg mondjuk biztos nem hasonlítható össze a főztöm mondjuk egy 10 éve családjára főző háziasszonyéval.



2021. júl. 20. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Nincs pontos definíciója annak, hogy ki tud főzni. Van akinek az a minimum, hogy fejből összedob egy szuvidált selymehernyó-agyvelőt Rossini módra, más meg örül, ha nem főzi szét a virslit.
2021. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
Aki nem tud fozni az eletkeptelen ... ha kiteszed egy kietlen teruletre, akkor ehenpusztul ...
2021. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
3as, baromira nem az volt a lényeg, hanem, hogy nem eszem azt - tehát nem is főzök/sütök azt.
2021. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
12es, egy kietlen területen hogy főz valaki?
2021. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok, pl a rántotthúsom is ehetetlen, pedig azt igazán nem nehéz megcsinálni... A paprikás krumplim kolbász+főtt krumpli narancssárga vízben... A porral vagy üveges szósszal készülő húsaim vagy gumitalpak vagy nyersek.. Az alap fogalmakat sem ismerem, fűszerből fel tudok sorolni kb ötöt...

Viszont sütni tudok :D

2021. júl. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindenen mulik. Anyosom peldaul mindent megtud fozni, sutni. Nincs olyan amit nem tud kivulrol.

Ennek ellenere az en rantott husom ezerszer jobb az ovenel, pedig csak rantott hus. :D Ettol fuggetlenul nem vitatom, hogy o magabiztosabb a konyhaban, tobb receptet tud es atlagban jol foz, tehat szeretek leulni enni naluk. :) Soha ne mondanam ra, hogy nem tud fozni, sutni.

2021. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!