Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzte már bele valaki a hal...

Főzte már bele valaki a hal keserű fogát a levesbe véletlenül? Nagyon elrontja a levest?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Régebben nem is tudtam, hogy van ilyen, sokszor föztem anélkül, hogy kiszedtem volna, és nem lett semmi baja töle az ételnek, szerintem ez csak babona
2021. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
1. Ez nem csak babona.
2021. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én sem tudtam, hogy létezik ez a keserűfog.

Nem szedtem ki semmit a ponty fejéből, csak a szemeket.

Sose volt a leves keserű.

2021. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Össznépi baromság. Egyrészt olyan nem létezik, hogy keserűfog, hanem garatfog a tisztességes neve. Aki hozzám hasonlóan soha nem szedi ki és megnyugtatja a nagyérdeműt, hogy persze, persze... érdekes módon soha senki nem mondta, hogy keserű lenne, ellenben mindig mindet megették.


Az összes iszaptúró-növényevő halnak van garatfoga, a legdurvább az amúré, de a keszegnek, kárásznak is van. Azokét hogyhogynem kell kiszedni, azé akkor nem is keserű ha a levesbe főzik?

2021. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!