Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen könnyen és gyorsan...

Milyen könnyen és gyorsan összedobható egytálételeket lehet csinálni az alábbi hozzávalókból férfiként?

Figyelt kérdés

Tojás

Kolbász

Bacon

Különböző sajtok


Általában rántottát csináltam belőlük, és a tetejére reszeltem sajtot és tettem fűszereket, de kicsit unom már.


Esetleg mivel tudnám még kiegészíteni, hogy egy serpenyőben letudjam az ételt?


2021. aug. 8. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Krumpli - tejfol ... maris kesz a rakott krumpli :)
2021. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Omlett
2021. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

-Ha lenne leveles tészta beletöltöd tojással megkened megsütöd az király


-Van 1 csomag tésztád ugyanúgy nyomtathatod max ajánlok bele 1 pici tejszínt is


-1 paprika+1 pari kész a lecsó


-Kenyér töltött bundás kenyér


-megfőzöd a tojásokat keményre félbevágod a sárgája mehet 1 tálba összetöröd bele apróra vágott bacon kolbi visszatöltöd a tojásba tetejére reszelt sajt megsütöd(ajánlanék bele pici hagymát és petrezselymet is)


-pár szem krumpli mehet a rakott krumpli is


Nagyon kevés ez a hozzávaló azért írtam pici toldással mást is tudsz kihozni belőle

2021. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Muffinformát kibéleled baconnel, a kolbászt felkockázod és a felvert tojással elkevered - plusz kis fűszer mehet bele, sajtot is keverhetsz bele, vagy miután az összekevrt tojást a baconnel bélelt formákba töltöd, megszórod a tetejét vele. Előmelegített sütőben 10-12 perc sütés kb 180 fokon. Ránézel, esetleg egyet megszúrsz, ha nem tapad, kész.
2021. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
#5-össel egyet kell értenem. Én se értem a nemed említését a kérdésben. Ha van liszt és tej: tojáslepény? Annak a tetejére bacont raksz és ráolvasztasz egy kis sajtot mikróban.
2021. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ebböl akármit csinálsz, ízre a rántottára fog hajazni. Mondjuk tükörtojás baconnnel? Vagy baconbe csavart sajttal? Ha mondjuk tésztád lenne akkor a tésztára olvaszthatsz sajtot kolbásszal az amolyan szósz féleség, bár tejszínnel lenne az igazi. Ha mondjuk liszt, tej stb. is lennének, megint több mindent lehetne csinálni.
2021. aug. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az lényegtelen, hogy férfiként vagy nőként csinálod. A szövegkörnyezetből úgy ítélem, hogy nyers tojásokról beszélsz.

Próbáld meg a kolbászt és a bacont megpirítai, majd rántotta helyett tükörtojást üss a tetejére. Azután so, bors, reszelt sajt (többféle sajtot keverni jó ötlet).

De ha van krumpli és + fél órád, akkor rakott krumpli, el lehet azt készíteni serpenyőben is: először a krumplit kevés zsiradékon (ere szerintem legjobb a vaj) megpirítod, majd 1 pohár vízzel párold meg Ha vékonyra vágtad, hamar kész. Ha a leve elfőtt, pirítsd meg a kolbászt és bacont, azután főtt tojás karikákat, sajtot, esetleg tejfölt, és még egy kis vajat rá. Fedő alatt vagy akár anélkül még 5-10 perc sütés a serpenyőben, de ez az utolsó sütés nem is kötelező. Igaz, hogy ehhez a recepthez a tojást meg kell főzni, de ha unod a rántottát, akkor megéri a fáradságot.

2021. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!