Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran kell egy...

Milyen gyakran kell egy háztartásban süteményt sütni ? Illetve mennyire várják el a családtagok az ebéd utáni desszertet? A hétvégére szükséges hogy legyen valamilyen házi sütemény az asztalon?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 21:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk akkor van süti amikor valakinek van kedve csinálni. Senki nem várja el, ha valaki mégis reklamálna anyám azt mondja, süsse meg az aki akar.
2021. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha sütök akkor pogácsát vagy tiramisut csinálok,mondjuk karácsonykor csinálok több sütit .
2021. aug. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

Hát, nálunk desszert mindig van, de ez kis poharas puding joghurt vagy jégkrém. Sütni általában havonta egyszer szoktam, vagy ha épp láttam valami jo receptet és nagyon be vagyok zsongva.

Nagymamámnál volt minden hétvégén suti, imadtam.

2021. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Te háztartásod, te családod, ti döntitetek el.

Senki nem ellenőrzi, hogy melyik háztartásban sütnek, melyikben nem.

Ahogy nekzek jó, úgy csináljátok.

2021. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudok sütni, pedig 40 éve híresen jól főzök.

Vagy inkább úgy mondom, hogy finomat kreálok nagy szenvedéssel, de baromi rondát.

Így aztán nem is sütök, hanem ha egy évben 2x, 3x van valamilyen alkalom és kedvem van, készítek valami sütés nélküli süticsodát, azzal mindig sikerem van.

Viszont ha elvárás lenne felém, akkor még azt is hagynám a fenébe.

2021. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam sütni. Nem elvárás nálunk.
2021. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a desszertek szinte abszolút kimaradtak, anyum szinte sose csinált, ha néha kértünk valamit akkor csinált nagy ritkán. De ha pl kívánok valamit akkor megsütöm és kész.
2021. aug. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15%
Manapság már semmi nem elvárás, semmit nem kell csinálni, főzni se, takarítani se, csak blm tüntetésekre járni, meg coming out-olni, hogy milyen neműként azonosítjuk magunkat.
2021. aug. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz sütsz ha nem akkor nem.Nálunk úgy van hogy megbeszéljük hogy akkor mi legyen a süti és megcsinálom vagy együtt megcsináljuk.

Én szeretek sütni és tudok is szóval nekem nem probléma ha sütésről van szó

2021. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ, mennyire szeretnéd tartani a hagyományokat. Ha azt tartod ideálisnak, hogy összegyűlik a család hétvégente, magyaros ételek, eszem-iszom, szeretnéd, hogy házias nőnek tartsanak a rokonaid, akkor nem árt, ha van rendszeresen süti. Nem kell minden hétvégére, de mikor összejön a család, akkor érdemes csinálni. Attól függ tényleg, hogy milyen képet akarsz kialakítani magadról.

Ha pl. azért gyűltök össze, hogy ünnepeljetek valamit, akkor legyen mindig házi süti is. Lehet a születésnapi torta cukrászdából is, de mindig legyen házi sütemény is. Persze csak akkor, ha ilyen hagyományokat tartó asszonykának szeretnéd, hogy tartsanak.

2021. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!