Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnám megtanulni a...

Hogyan tudnám megtanulni a főzés/sütés tudományát?

Figyelt kérdés
Szeretek ételeket készíteni, és szerencsére azért el tudok boldogulni a konyhában, ha kell csinálnom valamit, de mindig is foglalkoztatott az, hogy magasabb szintű főző iskolákban hogyan tanítják a dolgokat. Ilyenektre gondolok mint például a különböző ecetfajtákat hogy érdemes felhasználni, milyen húsokat hogyan és mivel érdemes elkészíteni, mekkora hőfokokkal kell játszani, hogy tökéletes legyen az étel, egyszóval az alap normákat szeretném megtanulni. Sajnos egyetem mellett nincs időm elvégezni még egy iskolát, de szabadidőben ha van egy jó könyv ezekről, akár videók (annak jobban örülnék kicsit) azokból szívesen megtanulnám a főzés tudományát.

2021. okt. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem angol nyelvű oldalakon keresgélj, biztos találni fogsz választ a kérdéseidre.
2021. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valóban ott azért jóval több tudás van, viszont sajnos az angol nem megy annyira, hogy gond nélkül megértsek mindent. Szeretném fejleszteni a nyelvtudásomat, de annak kelleni fog egy kis idő és a főzés jobban érdekel :D
2021. okt. 2. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Amit itt felsoroltál, az mind csak úri huncutság, a hétköznapi főzésnél erre nincs szükség.
2021. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítani szeretnék. Engem most pont az úri huncutságok érdekelnének :)
2021. okt. 2. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Binging with Babish
2021. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Vannak egy napos workshopok, pont ilyen céllal, hogy az ilyen különleges dolgokat tanítsák meg.
2021. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uuu a Binging with Babish egy jó csatornának néz ki, már fel is iratkoztam rá. A workshop sem rossz ötlet, viszont azért nem kevés pénzt elkérnek, hogy megmutassanak olyan dolgokat, amit lehet hogy az interneten is megtalálok, ha konkrétan rákeresek. Viszont köszönöm, attól függetlenül valószínűleg el fogok látogatni ilyenekre is egyszer kétszer.
2021. okt. 2. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ikeának szoktak lenni ingyenes programjai, ha nincs 👑
2021. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!