Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milánói makarónit ha készítete...

Milánói makarónit ha készítetek, akkor a tálalásnál előbb a sajtot vagy a ketchupot teszítek a húsra?

Figyelt kérdés

Ritkán készítek makarónit, de a férjem előbb jól megszórja sajttal és utana nyomja rá a ketchupot én meg pont fordítva csinálom. És egymást nézzük bolondnak hogy most melyik a jó. Gyerekkorunk óta így csináljuk. Tudom fura kérdés de melyik az igazi?

Persze egy helyre megy stb csak érdekel ki hogy eszi?


2021. okt. 9. 11:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem. Paradicsomos ételre nem kell ketchup.
2021. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Tészta,szósz,sajt. Ketchup minek?
2021. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom a pizzára is addig nyomod a ketchupot, amíg már semmi más íz nem érződik... Proli szokás.
2021. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%

3

Attól,hogy más az ízlése,miért proli? Ez a mindenért prolizás a proli..

2021. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
először azt hittem direkt provokáló kérdés lesz mert tudom sokan kiakadnak ettől az utólagos ketcupozástól. én már teljesen leszoktam róla, mikor főzöm a szószt bolti alapból (erre is ugrani szoktak :D) akkor teszek bele egy kicsi ketchupot, szóval a végén semmit
2021. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg ne tegyél rá ketchupot.
2021. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Okés nem teszek rá több ketchupot de úgy ízlik nekem :D Bocsi a kérdésért.
2021. okt. 9. 11:55
 8/30 anonim ***** válasza:
44%
Tészta-szósz-sajt kechup függő öcsém a sajtra nyomja a kechupot
2021. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
99%
Milánóira nem teszek pluszban, de nincsotthonsemmi kajának a sajtosketchupos tészta nem rossz. Előbb a ketchup, utána a sajt. Mondjuk azt úgyis összekutyulom utána.
2021. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan...neked így ízlik. Mert a gyakorin lebeszélnek róla, hogy nem úgy szokás, akkor inkább nem is eszed többé a kedvelt módon?
2021. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!