Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Youtubrol néztem egy bögrés...

Youtubrol néztem egy bögrés süti receptet, nekem eléggé máshogy néz ki, de viszont nagyon finom. Meg merjem-e enni? Vagy lesz valami bajom, néhol látszódik a sütőpor az baj lehet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tettél bele semmi romlottat, nyugodtan megkóstolhatod. Általában semmi nem úgy néz ki a valóságban, mint a profi videósok, fotósok kezei által készítve - azon túl, hogy jó esetben nagyon gyakorlottak a konyhában, azt is tudják, a sütés/főzés melyik fázisában fotózzák, hogy gusztusosan nézzen ki az étel.

Esetleg nem keverted el megfelelően a sütőport? Nem lesz tőle bajod, csak azokon a részeken jobban fogod érezni az ízét.

2021. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem kevertem el remdesen. Megettem a felét, jo lesz ennyi, max ha nem akkor rokazok egyet:D
2021. nov. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!