Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » TuVal Receptet mandulából...

TuVal Receptet mandulából készült mandulás krémhez, ami abba a süteménybe való, ami olyan, mintha két tenyér ernyedten össze lenne rakva, és közte van a jellemzően zöld mandula aromával készített krém?

Figyelt kérdés
Szóval aroma nélkül hogy kell? És miért zöld az aroma? Ha muszáj kérdést írni, és nem kérdezhetem meg, hogy tud-e valaki ilyet, akkor hogy? Írhatnám, hogy kéne egy olyan recept, de az nem kérdés.
2021. nov. 15. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha leirnad erthetoen mi a kerdesed
2021. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem erre gondolsz: [link]
2021. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mandulaaromát, akkor használj valami zöld színezőanyagot
2021. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
TuVal az tud valaki. De mikor ezt írtam, kiírta, hogy ezt nem írhatom, csak írjam ki a kérdést... Ezen kívül nincs semmi ami nem egyértelmű. Próbáljátok meg érteni akarni! Nem írtam el. Azért írtam körbe, mert több néven is van ugyanilyen. De nem ez a kérdés. Az volt a kérdés, hogy mandulával hogy kell, nem az, hogy aromával hogy kell.
2021. nov. 15. 22:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Bakker nem lehet érteni mit akarsz kérdezni. Nem beszélsz magyarul?

A katyvalekbol amit ide hánytál annyit lehet érteni hogy van valami sütemény, amiben mandula krém van és neked nem tetszik benne az aroma. Amíg nem nyögöd ki, melyik sütiről van szó, nehez lesz segíteni. De tessek, en pl ugy csinálom a mandulakremet az egyik tortába, hogy felolvasztok fehér csokit habtejszinnel és finomra őrölt mandulát adok hozzá.

2021. nov. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Arra a sütire gondolsz aminek konkrétan az is a neve hogy mandula??
2021. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sok neve van. Minden aromás receptíró másnak nevezte el. Van neki sütőforma, 2 félből rakják össze.
2021. nov. 20. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan kikelj már be egy-két receptet, talán akkor még segíteni is tudunk
2021. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért? Hány a leírtaknak megfelelőt ismertek te többesszámban?
2021. nov. 20. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyet se ismerték. De tudod mit? Old meg magad. Segíteni próbáltunk, de ha a kérdezni se vagy képes, hát így jártál.
2021. nov. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!