Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig áll el a házi csokoládé?

Meddig áll el a házi csokoládé?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, mit értesz azi csokoládé alatt, hogy készíted.

Ha normális módszerrel, akkor ugyanaddig, mint a bolti.

2021. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát, amit én kaptam párom erdélyi mostohaanyjától azzal, hogy erdélyi, azt én pl. már megkapáskor se ettem meg szívesen, és csakis párom miatt tartogatom, de szerintem karácsonyra egy-két távoli rokonnak protokollajándékként oda fogom adni, ami még bontatlan. Én nem szeretem.


Amúgy ha magas a kakaótartalma (ennek az enyémnek elenyésző), akkor sokáig.Én íz alapján döntenék: letörsz egy körömnyi darabot, megkóstolod, ha szívesen eszed, akkor jó, hajrá... ha nem, akkor kuka, vagy nagyon max palacsintába feltuningolva más csokival... (bár inkább kuka)

2021. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly mikulásra vettünk kézműves házi csokikat. Maradt itthon 2 amit nem bontottunk ki, elraktuk a spájzba. Karácsonyra fehér lett kívül és avas íze volt. Még 1 hónapos sem volt, akitől vettük ő akkor csinálta, és már nem lehetett megenni ennyi idő után.
2021. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Paczalos István ***** válasza:

Azért volt avas az íze, mert kicsapódott a kakaóvaj, és a levegő oxigénjével reakcióba lépve megavasodott..

Amúgy ettem 2016-ban 2002-ben csomagolt amcsi katonai D fejadagot, amiben volt csoki. Annak semmi baja se volt. A Youtube-n találsz olyat, aki az 1942-es Emergency field D ration-t teszteli, és azt mondja a videót készítő, hogy sokkal jobb, mint a most kapható.. Szóval ha jól készíted el, és nitrogénnel töltöd meg a zacskóját, akár 50-60 évet is kibír.

2021. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!