Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készítettél már így húslevest?

Készítettél már így húslevest?

Figyelt kérdés

Világ életemben úgy készítettem a húslevest (családom,ismerőseim is) hogy vízbe felraktam a húst, viszont láttam több olyan receptet is, amiben először sütőben megpirítják a húsos csontokat. Nem hosszú időre, de mégis keletkezik rajta egy pörzsanyag (azt hiszem így hívják 😄). Állítólag így nem is képződik hab sem, amit le kéne szedni a tetejéről.


Ti már ettetek ilyen húslevest? Mennyiben más/jobb így az íze?



2022. jan. 19. 12:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja most nézem hogy Fördős Lajos is pácolta😂 akkor kevertem egy másik recepttel. Szerintetek milyen lehet így a videó alapján?
2022. jan. 19. 13:49
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
7. Számomra azért modern, mert nemcsak feltette főni a nyers csirkét, majd bezöldségelve készrefőzte. Hanem egy kicsit megbolondította a sültcsirkével.
2022. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
oke, de akkor miert kotozkodsz hogy jaj a nagymama fele mar nem is jo. te csinald ugy, aki meg mashogy akarja, az csinalja mashogy
2022. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje én így csinálom és szerintem finomabb a leves.
2022. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
Ha annyira jó, akkor miért változtatott rajta? Esetleg még azt tudom eljépzelni, hogy Fördőséknél már régóta így szokás.
2022. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
#10 fuh de eroltetett a beszede. annyira nyilvanvalo hogy egy elore megirt bemagolt szoveg. ezert nem nezek magyar jutubot. nyilvan ez nem a kulinaris tudasanak a ritikaja. amugy nagyon szep leves lett, szerintem ki fogom probalni sult csirkevel. bar en tuti nem tettem volna bele minden zoldseget az elejen. en ugy tanultam hogy sorrendben kell beletenni, elsoszor a gyokereket amik sokaig fonek, es csak a vegen a karfiolt, brokkolit meg a konnyen szetfozheto zoldsegeket.
2022. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én kedvelem, lehet hogy bemagolja a mondanivalót de alázatosan főz, tetszenek a receptjei. Itt most inkább a végeredmény érdekel,hogy valaki próbálta-e előpirítani a husikat a leveshez. Köszi a véleményt mindenkinek:)
2022. jan. 19. 14:02
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

Húsleves szempontjából abszolút nem jobb a végeredmény, sőt, kimondottan hiba így elkészíteni!

Nem nagyon követem, hogy ki ez a fürdős, de az én konyhámról 3 perc alatt zavarnám haza egy ilyen húzás után.


Pont azért, ami elhangzott a válaszok közt, kérget süt a húsra.

Ha a hús a lényeg, ezt akkor szoktuk csinálni! Pl. egészben párolt húsoknál.

Húslevesnél pont azért kell (nem szokás, hanem kell!) hideg vízben feltenni a húst, hogy ezt elkerüljük, hiszen ott a levesbe kifövő ízanyag a lényeg! Ezért technológiailag hiba így elősütött húsból főzni egy klasszikus húslevest.


Szakmunkásképző 1 osztály, 2. hónap!

Nem tudom ez a fürdős járt e oda, de ideje lenne átismételnie, a parasztvakító bohóckodásai helyett!

2022. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utánajártam,ezt a technikát főzősulikban is tanítják egyébként. Bocsi #18 ha felzaklattalak 😄😅 Azért egyszer megpróbálom, kíváncsi vagyok milyen így. Köszönöm szépen mindenkinek.
2022. jan. 19. 18:45
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem kell leszedni a habot, gyöngyözve elfővi teljesen :)
2022. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!