Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel szoktátok készíteni a...

Mivel szoktátok készíteni a krumplipürét?

Figyelt kérdés
Én csak sót meg szerecsendiót teszek bele ízesítőnek. Van még valami jó adalék, amivel változatosabbá teszitek?
2022. márc. 11. 14:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

9. vagyok, ezt minden irányból elrontották, pedig neves csárda volt! Szeretem használni, de nekem ebbe semennyire nem illett!

Hangsúlyozzuk ki, hogy csak a plusz dolgokat készíted el botmixerrel, mert a burgonyából tapétaragasztó lesz tőle, mégis lustaságból sokan csinálják azzal! :D A krumplit préselve pürésítjük.

2022. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es: köszi a kiegészítést, nem figyeltem eléggé. Ez a hátránya, hogy gyakorlott vagyok, ez nekem természetes dolog. Ezért is öürlök, hogy ezt kiemelted, mert sok mérgelödést megtakarítunk másoknak, akik ezt nem tudják.

(A "neves csárdák" esetében meg elég sok negatívumot tapasztaltam már, ezért nem lepödöm meg, ha nem igazán jó ételt tálaltak)

2022. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#8: végül is logikus.... a tejszín tkp. vaj és tej keveréke. :-D

Hiszen a tejszínből készül a vaj.

2022. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kizárólag vaj-tej-só, mert a krumplipürét pont emiatt a tejes-vajas íz miatt imádom.

(Legközelebb kipróbálom a tejszínest, mert felcsigázott!:)


Szoktam készíteni különböző ízesítésű törtkrumplikat, de nekem azok nem krumplipüré, hanem hagymás, sajtos, vagy akármilyen krumpli.

2022. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Vaj,tej,só,szerecsendió kerül bele.
2022. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Vaj, tej, só, szerecsendió.
2022. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%

Szia

Én teszek bele delikatot is, pár tekerés borsot, kevés szerecsendiot, vajat és kézi mixerrel (nem botmixerrel! Mert úgy a keményítő miatt olyan mint egy nyúlós gumi, nem szeretjük) osszedolgozom.

Ha rokonok jönnek nálunk és krumplipuret készítek mindig megkérdezik, hogy hogyan csinálom, mert mindenki botmixerrel csinálja.

2022. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Ha pl a köret fasírt, oldalas, házi kolbász, sült hús, stb akkor annak is keverek bele a szaftjabol és az is nagyon jó ízt ad neki, de akkor nem teszek bele vajat :)

2022. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!