Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létezik kerámiabevonatos...

Létezik kerámiabevonatos edénnyel kenyérsütőgép?

Figyelt kérdés
Mindenhol teflonost találok csak. Láttam, hogy árulnak külön kerámiaüstöt, de olyan kenyérsütőgép nincs, amelyben alapból ilyen van? Esetleg valakinek van ilyen?

2022. ápr. 9. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár egy fél év is eltelt már, de most találkoztam ezzel a kérdéssel, és a kerámiabevonatos kenyérsütővel. Létezik, belépő szinten 70 ezer forinttól.

Számolgattam, vegyek-e (teflonost). Ha 30 000 forint, akkor ezer kenyér esetén is 30 forint esik egyre csak a gép árából. Szerintem még egy nagyétkű kenyérzabáló család is max. száz kenyeret süt egy évben. Akkor az 300 Ft többlet kenyerenként. A 70 ezer nézetem szerint a mostani árak mellett is nagyon megdobja az egy sütésre eső árat.

Egyébként Philips márkájú gépet láttam, de biztosan van más is.

2022. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!