Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sült csirkecombnak hogy...

Sült csirkecombnak hogy tudnék utólag adni egy kis ízt?

Figyelt kérdés
nagyon sokáig csak csirkemellet ettem. aztán nemrég eljutottam odáig hogy egy csirke alsó-felső combról lecsipegetem a legparázsabb részeket, és ízlik is, de mivel mindig bőrével sülve találkozom vele, az van fűszerezve, és azt leszedem, szinte csak natúr hús. utólag nem lehet feldobni valamivel? ha lecsipegetett darabokat összedobálnám egy serpenyőbe párcsepp olajon és megszórnám valami fűszersóval pl.? csakhogy ugye ez mivel már kész van, nem szabadna sokáig hőkezelni, valami gyors megoldás kéne
2022. júl. 5. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szórd meg őrölt borssal, talán kis só sem árt és fokhagyma granulátummal!

Amúgy miért is nem szabad sokáig hőkezelni? Mi az a sokáig? És mi baja lenne? Természetesen ne égesd el, de hagyj neki annyi időt, (fedő alatt, kis lángon) hogy átmelegedjen és átjárják az ízek!

2022. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok

De még finomabb lesz, ha nem olajat teszel alá, hanem apróra vágott füstölt szalonnát!

2022. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%
Sózd meg.
2022. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Az nem jön szóba, hogy normálisan egyél?
2022. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Bőr nélkül is lehet sütni eleve.
2022. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez kell neked: nagyon forró serpenyőbe bedobod a húst, szója és worchestershire szószt illetve a fűszerkeveréket rádobod, majd kb egy perc alatt átforgatod. Fűszerkeverék: légy kreatív, de só, bors, fokhagymapor, barnacukor(kevés), kurkuma, kömény, pirospaprika kombóval nem lőhetsz mellé.

Egyébként az is opció, hogy sütés előtt pácolod, vagy csak simán jól készíted el a combokat elsőre is :v

2022. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
készre sülten kapom, azért a kreatívkodás utólag :)
2022. júl. 5. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Kérd hogy filében bőr nélkül süssük.
2022. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!