Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készül a tökéletes lecsó?

Hogyan készül a tökéletes lecsó?

Figyelt kérdés
Tudnátok adni tippeket a tökéletes lecsó elkészítéséhez?

2022. júl. 29. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Mivel ízlések és pofonok, hiába mondom el, nekem hogyan tökéletes, ha te nem úgy szereted...

Én hagymát, paprikát átforgatom forró olajon, megy bele hámozott paradicsom félbevágva, só és ennyi. Paradicsomot így ki tudom venni a végén...

2022. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%
A lecsóban mióta van paradicsom?
2022. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Mióta nincs? Micsoda kérdés ez ? Alap hogy a lecsó fő összetevője a hagyma, paradicsom, paprika. Az hogy te tojásosan szereted vagy rizzsel (vagy mindkettővel egyszerre), virslisen. lecsókolbásszal vagy anélkül, már egyéni ízlés kérdése.
2022. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Sok fűszerrel :D
2022. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1%
A paradicsomlé, de nem a paradicsom! Milyen receptet
2022. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Karikákra vágott hagymát megdinsztelsz, bele a karikákra vágott paprika, amikor kicsit puhult bele a dettó karikákra vágott paradicsom. Összerotyog, kész. Én teszek bele lángolt kolbit természetesen karikázva. A végén tojással bekeverem. Utóbbi kettő elhagyható, de nekem úgy a legjobb. Fűszer csak só.
2022. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Aki szerint nem kell paradicsom a lecsóba, az minek büffent hozzá egy ilyen kérdéshez?
2022. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
ötöske, szerinted a paradicsomlé- amit sose használnék lecsóba - miből készül? Csak nem paradicsomból?
2022. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban van olyan amibe nem kell paradicsom, de az nem LECSÓ, hanem, tojásos dinsztelt paprika. Amit én egy kis krumplival szoktam dúsítani.
2022. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a tökéletes lecsó kockára van vágva és nincs benne paprikamag. A szaftja jó sok és tejföllel készül, amit friss kenyérrel lehet tunkolni. Az alap a szokásos hagyma, paprika, paradicsom. Mindenkinek más a tökéletes, sokan hússal szeretik. Másik verzióját is szeretem a töklecsót, ami zsenge tökből, esetleg cukkiniből készül.
2022. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!