Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sportszeletet szeretnék...

Sportszeletet szeretnék sütni. Van jól bevált recepted?

Figyelt kérdés

A neten többet is találtam, de vmelyik nap is sütöttem netes sütit és vmit elírtahattak, mert nem úgy sikerült, ahogy kelett volna.

Ha van recepted, légyszi írd le. Fontos lenne még ma délig. Köszönöm.


2010. szept. 23. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

szia! nekem van egy bevált receptem

50 dkg darált keksz, 4 ek.kakaó /keserű/ 25 dk ráma,20 dkg cukor, 2 dl tej, rum vagy rumaroma.

a margarint a cukorral és a tejjel összemelegítjük. ráönrjük a kakaóval elkevert kekszre és hozzáadjuk a rumot.

jól összegyúrjuk és egy folpackkal kibélelt kisebb tepsibe nyomkodjuk. k. 23x25 -ösbe.

a tetejére csokimázat teszünk. egy vagy két tábla csokibevonót / attól függ, ,ennyire vastag csokit akarunk / gőz fölött egy-két evőkanál olajjal felolvasztunk és a sütire simítjuk. mehet a hűtőbe.

üdv.

2010. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Én ezt szoktam és finom. :-)

2010. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Igaz, én még nem próbáltam, de már több mindent csináltam erről az oldalról, és mind jól sikerült. Olvasd el az alatta lévő kommenteket is!

2010. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!