Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran főztők egy...

Milyen gyakran főztők egy héten? És sütni milyen gyakorisággal?

Figyelt kérdés
Minden nap? Vagy két-három naponta? Vagy heti egyszer?

2022. szept. 7. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Én egyedül lakom és az egyszerűségért hétköznap 2x, hétvégén 1x. Szóval heti 3. Nekem nem baj ha napokig ugyanazt eszem

Süti kb 2 hetente van, nekem az hobbi és szeretem csinálni. Ha van kinek vinni akkor többször is sütök.

2022. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Heti 3-4x főzök, sütni szinte soha, mert én cukros vagyok, a többiek meg vigyáznak a vonalaikra.
2022. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap fözök, mert szeretek fözni.

Sütni hét végén szoktam, de csak ha valaki más is jön, mert én nem eszem édességet, a párom meg nem bír annyit megenni, ami egy adagnyi.

2022. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-4-szer főzök egy héten, de minden nap főtt ebéd van, csak néha 2-3 napig ugyanaz.

Sütni ritkábban szoktam, mert ha ott a süti akkor nehéz ellenállni, pedig egyáltalán nem hiányoznak rám a plusz kilók. Ha vendégek jönnek, vagy mi megyünk vendégségbe, akkor általában sütök valamit, mert szoktak neki örülni.

2022. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 hetente 1x, sütni hetente 3-4x legalább
2022. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját magamra főzök, 3 napra előre, így heti 2-3x szoktam.

Ha megyek mamámhoz hétvégén, akkor csak heti 2x, mert mindig csomagol nekem 2 adag főtt ételt.

Leveseket néha főzök, de olyat, amit egyedül is meg tudok enni és nem nagy fazékkal, pl. paradicsomleves, tojásleves.

2022. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!