Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mexikói zöldségkeveréket...

Mexikói zöldségkeveréket hogyan tudnám elkészíteni, hogy ne legyen olyan unalmas?

Figyelt kérdés

Már rengetegszer elkészítettem husi mellé köretnek, nagyon szerettem is úgy, de már kicsit unalmas úgy enni, hogyan készíthetném még el?

A válaszokat előre is köszönöm!:)



#étel #vegetarianizmus #zöldség #Ukrajna #hús #Mexikói zöldségkeverék
2022. okt. 6. 12:54
 1/4 anonim válasza:
90%
Apríts pici kockákra húsos füstölt szalonnát, pirítsd meg és dobd rá a zöldséget. Hagyd, hogy megpuhuljon, picit megpiruljon majd tedd félre. Kezdd el a rizst főzni, majd öntsd rá a zöldséget. Nagyon finom lesz, tehetsz bele csirkemellet is, vagy konzerves hallal is nagyon finom, ha dobsz rá 2-3 konzervet 🙂
2022. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fűszeresre.

Provancei pl jól megy hozzá.

Vagy sok friss petrezselyemmel. Vsgy belesutni burgonyafelfujtba

2022. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen gondom és én roppant egyszerűen megoldottam. Reszeltem rá bőségesen füstölt sajtot (mezei Karavánt) és nekem így tökéletes!

Persze ízlések és pofonok…

A fűszerkeverékek is jó ötlet!

2022. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak lehet szentségtörés, de én a zöldségeket mielőtt sütőbe tolom vékonyan megkenem balzsamecet öntettel. Nekem nagyon ízlik. Ez mindig rákaramelizálódik. Főleg sárgarépát szoktam így enni. A mexikói keveréket általában chili szósszal locsolom meg (persze ha bírod a csípőset)
2022. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!