Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Félbarna kenyérliszt kenyérsüt...

Félbarna kenyérliszt kenyérsütőgépben?

Figyelt kérdés

Most próbálkozom az új géppel,ezért szívesen fogadnék tanácsokat!

Fehérlisztből próbáltam kenyeret sütni,finom puha lett.A félbarna lisztből sajnos nem,és nem tudom hogyan javíthatnék rajta.

Nézegettem recepteket,de ha tudnátok bevált recepttel segíteni,azért nagyon hálás lennék!



2022. okt. 22. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
A nem fehér lisztek teljesen másak. Picivel több folyadékot vesznek fel, illetve sosem szabad váeni hogy ugyanolyan legyen mint a fehér
2022. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a férlisztes receptben 320 g liszthez ír 210 ml vízet,vajon ha 250 ml vízzel készíteném,jobb lenne?
2022. okt. 22. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A géphez tartozó receptkönyben nincs félbarna lisztes recept? Egyébként lehet, hogy jobb lenne, ha ennyi vizet adnál hozzá. Általában ki kell kísérletezni, elsőre nem mindig sikerül. Én bevallom, hogy előre bekevert lisztet szoktam használni.
2022. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Limara peksege blogon talalsz tuti recepteke.
2022. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Limara péksége oldal tényleg jó.először csak 10 szazalékkal emeld a vizet. Tegyél 231ml-. Ha még midnig nem jó, akkor lehet többet. A lényeg, hogy a liszt max 85 százaléka lehet. Tehát 320 gr liszthez max 270
2022. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget,megnézem az oldalt is!🤗
2022. okt. 22. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!