Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha simán csak berakom a...

Ha simán csak berakom a csirkemellt a sütőbe az úgy megsül?

Figyelt kérdés
Persze úgy hogy befűszerezem, meg bekenem egy kis olajjal.

2023. jan. 17. 00:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Amiről jót hallottam még, az a sütőzacskó, de gondolom abba nem raknak csak szimplán csirkemellet.
2023. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, főleg a 10-es nek.
2023. jan. 17. 23:07
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
Köszi, bár pont engem pontozták le :D, pedig nem tudják mi a jó :D. Nagyon finom így "pácolva, leöntve", az összes hús, én nem szeretem anélkül mert vagy főtt lesz fólia alatt, vagy kiszárad ha nem kenem le semmivel. A többiek meg nem adtak tippet, hogy mi a megoldás, csak hogy nem jó a csirkemell a sütőben, hát ez hülyeség. Sőt elárulom, néha az is segít, ha elősütőd picit előtte vagy egyben hagyod a csirkemelleket és úgy sütöd meg sütőben, mert akkor finom szaftos marad, csak nyilván tovább kell kicsit sütni.
2023. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!