Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálsz sütés-főzés közben?

Mit csinálsz sütés-főzés közben?

Figyelt kérdés
Pl. zenehallgatás, tévénézés stb.

#főzés közben
2023. ápr. 23. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Olvasok, zenét hallgatok, filmet nézek, barátokkal chatelek, takarítok, mosok stb.

N

2023. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miközben készítem fel az ételt? Van, hogy az ebédlőből szól a tv, de sokszor semmit. Legalább néha kikapcsol az agyam az állandó információáradatból.
2023. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Ökör kérdéseket olvasgatok a gyakorin....

Hogy van valakinek sütés-főzés közben ideje mást csinálni pl. filmet nézni ...Gondolom az olyan étel is lesz mert az tuti, hogy a filmre nem tudsz rendesen koncentrálni meg a kajára sem .

Úgyhogy gratulálok mindenkinek...

2023. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as: én tényleg gyakorit olvasok, vagy más fórumon nézelödök.

Ugyanis amít az étel fö, addig nem tudok mást csinálni, mint vagy állni mellette és nézni - aminek semmi értelme, vagy tudom, hogy 10 percig nincs értelme ott állni és addig valamit nézegetek a gépen, olyat, amit bármikor meg lehet szakítani.

Az ilyen üresjáratoknál nem kell koncentrálni a kajára, attól nem lesz gyorsabban kész vagy jobb, ha ott állok a tüzhely mellett és nem csinálok semmit.

2023. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most itt állok a tűzhely mellett, várom, hogy felforrjon a leves, vigyázok nehogy kifusson, közben nyomogatom a telóm. Ha fellfort akkor már mehetek mást csinálni.
2023. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es vagyok: most közben elmentem megnézni, mennyire sül a csirkecomb, a brokkolit, karfiolt elzártam, még a gözben párolódik kicsit, megkevertem a gyümölcslevest, hogy egyenletesen hüljön, és a saláta dresszingjét összekevertem, az most vár sorára.

Most megint van jó 15-20 percem, amíg semmi dolgom sincs, addig megint itt nézelödök, olvasgatok.

(Az órát meg ismerem, tudom, mikor lesz 15 perccel késöbb!)

2023. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Közben lehet mosogatni, nem a telefont nyomkodni .

Valamit csináljunk jó ?!

2023. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Mindenki azt csinál főzés közben, amit akar. Ha telefont akar nyomkodni, akkor azt.
2023. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
3. Nem minden ételnél kell ott állni a tűzhely mellett. Ha felraksz egy húslevest, felforrt, leszeded a habot aztán pár óráig semmi dolgod vele. Vagy a sütőben sül a hús, amellett sem kell ott állni.
2023. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es: közben nem mosogatok, mert azzal csak vizet meg mosószert pazarolok, ebéd után mindent beteszek a mosogatógépbe, ami fele annyi vízzle mindent tisztára most, a közem sem ázik szét!


Akik nem örzik az ételt, azok is csinálnak valamit, csak nem teljesen értelmetlen dolgokat.

2023. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!