Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » BBq- Grill- Pit box. BBq...

Beatrix555 kérdése:

BBq- Grill- Pit box. BBq ételek. Ízben van különbség az elkészítési módok tekintetében?

Figyelt kérdés
Korábban többször ettem simán faszénen sült grill húsokat, kolbászokat. Nagyon ízlett. Elterveztem, hogy beruházok egy drágább pellett grillsütőbe ( Pitt Boss vagy Z grill) Azonban tegnap megkóstoltam étteremben egy pit-box-ban sült tarját, és nem ízlett, mert extrém száraz lett. Puha volt belül, szálaira bomlott, de nagyon száraz a húsa, semmi zsíros-zaftos rész. Totál elbizonytalanodtam, hogy érdemes-e vennem, vagy a pellet grillben készült étel íze is olyan lesz mint a tegnapi pit-box-os tarja? A külső kérges pácolás finom lett, de belül maga a hús íze már nem ízlett. Pedig egy olyan étterembe kóstoltam, ami nagyobb részt finom ételeket készít. Szerintetek függ az íze attól, hogyan fűszerezik, vagy maga a bbq mint sütési mód nem ízlett vajon? ( eddig nem ettem bbq-t csak sima faszenen készített grill ételt) Ti melyiket kóstoltátok, illetve szeretitek? ( bbq, grill, pit-box-os étel)

#BBQ #gázgrill #Faszerenes grill #Pellett grill #Pit-box
2023. máj. 28. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Fatüzelésű vagy faszenes grill
BBq - lassú sütés több órán keresztül
Pit-box -ban sütés
Pellet grill-es sütés
Gázgrill
7 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!