Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Születésnapi menü 9 felnőtt...

Születésnapi menü 9 felnőtt és 3 gyerek részére?

Figyelt kérdés

Sajnos a sütőm nem jó. A férjem 40. születésnapja lesz.

Anyósomèk azt mondták levest ne is készítsek mert nem levest jönnek enni.

(Tavaly töltött rántott húsok voltak)

Olyan viszonylag gyors étel recepteket kérnék, amit egy 1 éves mellett is el tudok készíteni.

Köszönöm


2023. júl. 14. 09:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Kertes házba laktok vagy panelbe? Ha kertetek van mehet egy jó kis bográcsozás családiasan vagy grillezés. Ha panel akkor töltött káposzta vagy sülthusok.Nem kell ott állni egész nap sőt ha előre egy nappal megfőződ a töltött káposztát másnap finomabb..
2023. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Én csinálnék töltött tojást, sonkatekercset, halom franciasalátát és ha baromi rendes akarnék lenni, akkor 20 szelet rántott húst és szevasz!
2023. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Kertes háznál én is bográcsoznék, panelben egy nagy fazék vegyespörkölt körettel, savanyúsággal lenne a választás, vagy hidegtálat csinálnék, mint ahogy a második válaszoló javasolta. De az is lehet, hogy rendelnék hidegtálakat, ne nekem kelljen vesződni vele.
2023. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy a férjed szülinapjára miért az anyósod határozza meg a menüt? A férjedet kérdezd meg mit szeretne, ne az anyóssal foglalkozz, ha nem tetszik neki a menü, hoz magának kaját.
2023. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Én adtam a 2-es választ, belekalkulálva, hogy 35 fok környékén lesz mostanában és ilyenkor a fenének van kedve tűz mellett ugrálni (kertes ház esetén), meg nehéz kajákat enni.

Plusz a hidegtálakat el lehet készíteni előző nap is, a gázt benyújtani csak a hússütésére kell, mert az csak frissen jó, de legfeljebb fél óra.

2023. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Imádom ezeket a beszólásokat, hogy levest ne is csinálj, mert ők rendesen zabálni mennek :D
2023. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Pörkölt, milánói, csirkepaprikás + valami desszert (palacsinta, tejbegríz stb).
2023. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Semmit nem csinálnék, anyósék beszólása után meg főleg.


Fognám a gyereket és a buli kezdetéig elutaznék, a férjem meg főzicskézzen 12 személy részére, ha akar.

2023. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Én hidegtálakat készítenék.Töltene meg főzne a brant ilyen melegbe káposztát.

Vagy rántott húsok, cukkini, karfiol,fasírt.Mellé hideg krumplisaláta, franciasaláta, kukoricasaláta.

2023. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen anyóst meg a hátam közepére nem kívánnék.Már csak azért is levest főznék 🤣
2023. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!