Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A francia krémes vagy sima...

A francia krémes vagy sima krémes krémjét oroszkrémnek is nevezik?

Figyelt kérdés

Rendeltünk 1 tortát születésnapra, mondtuk, hogy olyan krémet szeretnénk a piskótalapok közé, mint, ami a francia krémesben is van, erre rávágta, akivel beszéltem, hogy oroszkrém akkor.

Nem akartam annyira akadékoskodni rajta, de visszakérdeztem, hogy a krémesnek a sárga krémje az valóban oroszkrém, nekem az oroszkrém az egy ilyen tejszínes fehér krém.Valóban oroszkrémnek hívják, ami a krémesben van.



2023. aug. 5. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A franciakrémesben a krémet eredetileg chiboust krémnek nevezik, az oroszkrémben meg diplomatakrémnek, az aszalt gyümölcsös részt leszámítva.
2023. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%
Dehogynem, én pl nem teszek bele aszalt gyümölcsöt és más receptet használok amit jelzem ugyanaz mint az Oroszkrém, nyilván rosszul fogalmaztam mert nem teljesen ugyanaz. De részben mint ahogy valaki említette azért hasonló... Nem kell ennyire konzervatívnak lenni az hogy kérdeztél e vagy sem a kutyát nem érdekli amíg vélemény joga mindenkinek van. Remélem szebb napod lesz nem ilyen savanyodott na szia.
2023. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem vélemény kérdése, hanem cukrásztechnikai kérdés, kedves 9-es :D Ahogy a 10-es írja, úgy van.
2023. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem cukrász technika a vélemény fogalmát pedig nem hiszem hogy magyaráznom kéne egy fórum oldalán ahol a véleményről szól minden :D . Na én ennyit szóltam ehhez a témához még most már lezárom. Na helló.
2023. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!