Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek magamnak amit...

Mit főzzek magamnak amit kollégiumba fel tudok vinni?

Figyelt kérdés
Másodéves egyetemista vagyok hétvégente általában hazajárok azonban nem tudom milyen ebédet készítsek magamnak itthon amit legalább szerdáig tudnék enni. Lenne ötletetek hogy mit pakoljak be itthon? Eddig gyakran ettem menüt étteremben azonban szeretnék kicsit spórolni és a saját ebéddel sokat tudnék. Köszi a segítséget:)

2023. szept. 17. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Pl.: töltött káposztát, káposztás cvekedlit, mákos tésztát, stb.
2023. szept. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Pörköltet, egybesült húst, lecsót, fasírtot, bármilyen főzeléket, rakottast, főtt tésztákat. Gondolom, hűtő van.
2023. szept. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretsz, hűtőben eláll bármi.
2023. szept. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van fagyasztó része a hűtőnek? Nálunk előző évben volt, a töltöttkáposzta kiolvasztva is remek. :D
2023. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, igen szerencsére van hűtőnk a szobában!
2023. szept. 19. 20:28
 6/9 anonim válasza:
Tejes, tejfölös, tojásos ételeket, tésztákat inkább csak frissen (max mésnapig), de a pörköltek, sült húsok, rizs, krumpli elállnak bőven három napig is a hűtőben, jól záródó edényekben.
2023. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
lecso!!! Aztan egyik nap bele vagsz pl virslit es rizzsel masik nap tesztaval harmadik nap tojast kenyerrel csinalsz hozza
2023. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A lecsót tarhonyával szeretem a legjobban, de már ettem lecsós melegszendvicset is, és bár első hallásra furcsa lehet, de nekem nagyon ízlett :))
2023. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rizs,fasirt(akár húsos,akár vegán)

krumpli(tört,sült,petrezselymes,krokett,tócsni)

lángos

tészták mind

borsófőzelékek

banán,joghurt,puding,mákoskifli,lekvárosbukta,túróstáska,medvesajt,müzli,jóreggeltkeksz,gabonapehely stb

márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!