Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak ha nem sűrűsödik...

Mit csináljak ha nem sűrűsödik a paprikás krumpli?

Figyelt kérdés

Annyi vizet tettem hogy ellepje éppen de már fő lassan 1 órája és semmi sem történt a víz ugyanannyi rajta.

Nagyon elkezdett az elején forrni akkor lejebb vettem már puha minden sőt már túl puha is a krumpli de még mindig a víz ugyanannyi


2023. okt. 17. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
keverd meg többször.
2023. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%

Előttem válaszolók minden jót leírtak neked (kivéve a kiönteni a levet, azt felejtsd el, az nem jó ötlet). A jövőre nézve a tanácsom, hogy jegyezd meg, az a vízmennyiség, amit ma aláöntöttél, az túl sok, tehát legközelebb csak a fele mennyiséget öntsd rá.

Megjegyzem, én nem szoktam 1-2 evőkanálnyi víznél több vizet önteni alá, épp eleget ad ki a hagyma, a krumpli, a kolbász, és az az egy szem paprika, amit belefőzök, és a fűszerek sem égnek le. Ha vizet öntök alá, akkor az már krumpli leves lesz tejföllel és sárgarépával.

2023. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Kavargasd sűrűn akkor a leváló krumpli darabok besűrítik.
2023. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!