Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes választani olyan...

Érdemes választani olyan kombinált tűzhelyet, amelyiknek a sütője air fryer funkiót is tud? 18 ezerrel drágább a másiknál.

Figyelt kérdés
Ki lehet használni sütőben ezt a funkciót? Gorenjéről van szó. Tapasztalat?
nov. 22. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem külön van egy ar fryyer sütőm, többet használom szinte, mint a sima sütőmet. Nagyon jól használható, de 70 ezer körül volt. Ha emiatt 18 ezerrel fizetsz többet, meg kevesebb helyet is foglal, szerintem érdemes azt venni. A két külön sütő mellett legfeljebb az szól, hogy ha az egyik elromlik, még mindig ott a másik.
nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Más néven légkeveréses.Legtöbb sütő már tudja.De nyilván jobb szebben sül benne a sütemény is.
nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ehhez külön van írva, hogy air frayer. A többi legkeveréseshez nincs. Meg valami gőz funkció is van.

Mi nagy család vagyunk, nem veszek air fryert, fölösleges.

nov. 22. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Most vettem Electrolux márkájúban, de még csak holnap szerelik be. Remélem, hogy érdemes volt ilyet választanom.
nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Melyiket vetted? Én is vacilláltam az elektrolux és gorenje között.
nov. 22. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Electrolux PlusSteam.
nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó elégedett vagy? En is megvettem, de karcos a sütője mindkét oldalt. Visszavittem, kaptam másikat, annak is ugyanúgy karcos
dec. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!