Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legjobb fűszer sült...

Melyik a legjobb fűszer sült húsra szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem van egy oldal arertek.hu vagy valami ilyesmi ott összevetették régebbrn a grill és gyros fűszereket de keveset szerintem


Ti mit használtok?



dec. 21. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
NEM füszerkeverékeket, hanem füszereket kell venni és egyénileg ízesíteni, így nem lesz mindennek egyeníze, nem lesz tele tartósítószerekkel, stb.
dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magam keverem ami a konyhában van.Só,bors, köménymag,paprika,fokhagyma, majoranna, kakukkfű,curry.
dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem van egy oldal arertek.hu vagy valami ilyesmi ott összevetették régebbrn a grill és gyros fűszereket de keveset szerintem"

Tessék...?

dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb fűszer a sült húsra a bors.
dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A sült húst nem csak egyféleképpen lehet füszerezni, minden alkalommal lehet valami mást tenni rá.
dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen húst készítesz. Én az oldalasra, kacsára teszek bőven sót, borsot, rozmaringot, majorannát, fokhagymát, míg a tarját pácolom, megszórom őrölt chilivel, pirospaprikával, ketchupot kenek rá, köménymag is kerül rá.

Lehet bármelyikre petrezselymet, lestyánt is tenni, ha kimondottan zöldfűszereset szeretnél.

Ha van egy saját elképzelésed, azt teszel rá amit akarsz, 3000 forintból veszel 15 féle fűszert, amikből vagy 30 alkalommal elkészíthetsz bármit.

dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Csípős piros arany, bors, fokhagyma, kömény.
dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!