Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet wok serpenyőben...

Mit lehet wok serpenyőben sütni/főzni és mit nem?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy tefal wok serpenyőt. Le is teszteltem szimpla fűszeres csirkével, kaliforniai paprikával, kukoricával és hagymával.

Arra lennék kíváncsi, hogy mit lehet még benne csinálni és mi az, amit nem ajánlott?

Előre bepácolt karajra gondoltam még, illetve sült krumpli/"tepsis" krumpli, stb.



jan. 22. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyors sütésre van kitalálva, arra alkalmas, lassú dolgokra nem.
jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi megsül benne még egy egyszerű rántotta is.Ha húst sütsz benne ne sokat hogy vizet ne engedjen de igaz a zöldségre is.
jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb bármi. Őszintén szólva én annyira szeretem hogy amit csak lehet abban csinálok, volt hogy már tésztát is főztem benne 😂

De alapvetően pirításra a legjobb.

Tepsis dolgokat nem csinálnék benne, azok a legjobbak tepsiben. De amúgy technikailag biztos megsül az is.

jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!