Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A vanília aroma cukor nélkül...

A vanília aroma cukor nélkül semmit nem ér?

Figyelt kérdés
Dr. Oetker vanília aromát vettem, tettem zabpehelybe, kávéba, kellemes vanília illata lett, de az ízéből semmit nem éreztem. Néztem, hogy a vanillincukorban kb. 99% cukor és 1% vanília van, tehát inkább a cukortól lesz finom, nem is a vaníliától?
febr. 18. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Így van, minimális a vanílin tartalma de az miatt mert nagyon intenzív.
febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
A vaniliának NINCS íze, csak illata, az édes íz a cukortól jön.
febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez most elég megdöbbentő információ számomra, tényleg csak az illata végett használják?
febr. 18. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy az ize miatt is ,ha rendes vanilliát veszel ami rudban van vagy olyan vaniliás cukrot amihez igazi vaniliåt tesznek bele. nem csak aromåt.


[link]

[link]

[link]

ezeket probåld ki .

febr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott lehet a probléma, hogy ha édesen, cukrosan szereted az ételeket, akkor cukor nélkül sok íz nem fog átjönni. Én érzem a vanília ízét akkor is, ha nem teszek semmi édesítőt pl. zabkásába, igaz tejjel csinálom, tehát a tejcukor ad valamennyi édességet.
febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!