Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kajaötletek hétvégére?

Kajaötletek hétvégére?

Figyelt kérdés

Írjuk le ki mit főz a hétvégén, vagy mit enne szívesen. Ezzel is adjunk ötleteket egymásnak, ha már sok helyen a család azt mondja, hogy "mindegy", vagy "nem tudom".


Nálunk kacsafarhátból lesz húsleves szombat-vasárnap. Szombaton kelkáposztás-csirkés tejszínes penne, vasárnap toroskáposzta.


ápr. 10. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rakott krumpli

Borsófőzelék fasírttal

Csirkepaprikás nokedlivel és svaanyúsággal

Maradékból tojásos nokedli

Hideg uborkaleves és bakonyi sertésszelet

ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerű rakott kel.Vasárnap klasszikus rántott szelet.

Ma meg chilis bab van.

ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton Paella lesz, vasárnap joghurtban pácolt csirkemell lapított krumplival
ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégére chilis édesburgonya krémlevest főzök pirított tökmaggal, és ropogós baconnel. Mellé sütök őszibarackos, és szilvás hókiflit.
ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
google
ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Szombaton Eggs Benedict lesz reggelire, lassú leülős vagy ágyban reggeli, ezzel elvagyunk fél napot.


Aztán saláta, töltött csirke estére.


Vasárnap melózunk mindketten, szóval mákos guba lesz, mert kb erre lesz energia, meg csirke ha marad.

ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elutaztunk, szóval limitáltak a főzési lehetőségeink, de szombatra pácolt hús meg rizs és saláta lesz, estére vszeg baconös tojás.

Vasárnapra fokhagymás-garnélás gm spagetti, vacsorára még nem tudjuk.


Gluténérzékeny vagyok, így számomra nem opció a "beülünk egy random kajáldába"-dolog, nyaraláson is muszáj vagyok főzni, ha nem akarok hideg kaján élni. És nem akarok :D

ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ebből a spagettit hoztam magammal - mindig hozok egy zacsi gm tésztát, meg kenyeret (reggelihez), mert jártam már úgy, hogy nem volt 10 km-es körzetben sehol... 🙄
ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!