Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Párom nagyon válogatós, írna...

Párom nagyon válogatós, írna ötleteket ebédre/vacsira?

Figyelt kérdés

Húsból csak a csirkemellet eszi meg. Nem szereti a zoldsegek nagy reszet sem, kiveve a hagyma,fokhagyma,paprika,kevés saláta. Túrót nem eszi meg. Lecsót, kaposztalevest, szegedit sem. Gyümölcsöket sem szereti, egy-két kivétellel.

Olyan hogy kuszkusz vagy bulgur sem felel meg. Koret krumpli vagy rizs lehet. Huvelyeseket megeszi.

Hirtelen más nem is jut eszembe, mert gondoltam gyorsan kiírok ide egy kerdest, hogy bevasarolhassak a mai vacsorához.


Ami volt az utobbi idokben, illetve ezeken kívül gondoltam valamit újítani : gyros,krumplifozelek,savanyu bableves,krumplistészta,ratott hus,házi pizza,spagetti, rizotto, rantott sajt.

Ezeken kívül szeretnék valamit, de ha másnem megint házi pizza lesz:-)


Köszönöm annak aki vegigolvasta és próbál segíteni. Lehet több ötletet is, hogy felírhassam máskorra.



ápr. 12. 08:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Erdekes, a spagettin mar nem zavarja hogy azt nem csirkemellbol csinaljak?


Szerintem amugy a parodnak fel kene nonie. Nem 5eves. Valogat. Rohej.

Kivancsi lennek mi lenne vele egy haboruban, mint mondjuk Ukrajnaban hogy nincs mit enni napokig..nem hogy meg valogatni hogy csak csirkemellet..

ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Ha a spagettit megeszi,akkor a sárgarépát elfogyassza.Hiszen abba az is kell..Akkor:

https://www.youtube.com/watch?v=7tIFMYxuVcg

Ez egyszerű,gyorsan elkészíthető és jó étel szerintem.

ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg megkérdezheted őt is, hogy mit enne. (Az nem válasz, hogy "mindegy", meg "nem tudom", "találj ki valamit" ha valaki ennyire válogatós...)


Megfőzni bármit meg lehet, kitalálni nehéz. Ennyit igazán megtehet ő is.

ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk csak és kizárólag csirkemell és darált marhahus illetve egyfajta tengeri hal kerül az asztalra. Mi ezt szeretjük. Nem tudom mi röhejes van benne. Tudok és szeretek is főzni, így igencsak változatos ételek készülnek.


Kérdező


Nálunk a héten volt empanadas-ez töltött tészta sütőben sütve. A töltelék ezúttal pörkölt alapon készített marhahus volt, füstölt paprikával fűszerezve. Paella is volt a héten, ez csirkemellel készül, paradicsom, zöldborsó kerül még bele. Kelkáposzta rizottó- ez pirított bacon, kelkáposzta és rizs. Önmagában is megállja a helyét. Joghurtos csirkemell -ez egy éjszaka hosszan fűszeres joghurtban pácolt csirkemell, vajban kisutve. Egyébiránt minden húsételt el lehet készíteni csirkemellbol.

Köretként nálunk a krumplipurere is van több variacio: a sima vajas-tejfolos alapba apróra vágott pritaminpaprika és petrezselyem kerül, vagy apróra vágott főtt tojás, illetve tejföl és vaj helyett kremsajt -Philadelphia- vagy mascarpone.

ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Válás.
ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom itt a válaszokat

Rengeteg az itlet es majd kihuzod amit nem eszik meg

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..


Hajdinát, quinoát, amarántor kóstoljátok meg. Hátha valaki bejön

Lshetne tartalmas lencse vagy bableves.

Illetve szinten huvelyesekbol fozelek. Lencse borso bab sargaborso voroslencse. Curry szinten.

Huvelyesbol csinalhatsz fasirtot is.

ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
A parenterális táplálkozás megoldást jelenthet a problémára..
ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen embernek minek főzni?
ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Remelem magadnak azért főzöl normálisan hogy csak neki legyenek hiánybegegsegei meg rákja 10 év múlva és neked nem
ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
67%

Az ilyen emberekre szokták aszt mondani, hogy 1-2 hétig ne egyen semmit, utána már a giliszta is ínyenc falat lesz számára.

Viccet félre téve, élelmiszer undora van, ez egy betegség, ami nagy részt lelki eredetű. Keressetek fel egy orvost.

ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!